Чому саме ЛБС?

        

Львівська Богословська Семінарія - вищий навчальний заклад  богословської освіти, призначений для того, щоб підготувати до служіння християн, які виконують Велике доручення Ісуса Христа.

Першочерговою турботою семінарії є навчання майбутніх пасторів, викладачів і євангелістів.

Одночасно ЛБС відкрита і для тих християн, які бажають, отримавши богословську освіту, працювати у світських навчальних закладах, або прагнуть збагатити особистий духовний розвиток. Готуючи майбутніх лідерів для Церкви Христа, семінарія наголошує на пріоритетності п’ятидесятницького вчення, досвіду і практики.

Цілі ЛБС :
  • виховати та навчити служителів, які зможуть ефективно працювати у сучасних умовах з рівнем знань, що буде відповідати вимогам часу;
  • допомогти студентам отримати глибокі знання Біблії, що є непомильним Словом Божим, єдиним мірилом для особистого життя християн;
  • допомогти студентам зрозуміти біблійні та історичні основи християнського віровчення та поведінки, їх застосування в сучасних умовах;
  • допомогти студентам чітко усвідомити Боже покликання у їхньому житті, забезпечити їх необхідними для служіння знаннями і вміннями;
  • допомогти студентам навчитися застосовувати християнські доктрини та етичні норми у служінні, особистому житті та участі у соціальних процесах.
  • навчити студентів вміти постійно аналізувати суспільні тенденції та усвідомлювати вирішальну роль церкви у духовному оновленні суспільства.
 
гуртожиток

Територія семінарії

Львівська богословська семінарія розташована у Львові, обласному центрі з населенням у 800 тис. чоловік. Львів є давньою столицею Галичини, містом з багатою історико-культурною спадщиною та незрівнянними за своєю красою архітектурними пам’ятниками. Приміщення семінарії розташоване у Сихові – новому районі Львова, неподалік від транспортних комунікацій, в оточенні мальовничих лісопаркових насаджень.

У приміщенні Семінарії містяться головний офіс, адміністративні і викладацькі кімнати, офіси деканів стаціонарного і заочного факультетів. Навчальні можливості Семінарії забезпечуються п'ятьма просторими аудиторіями, залом для служінь, комп'ютерним класом та бібліотекою з читальним залом. У цьому ж приміщенні розташовані студентські кімнати, кафетерій, спортивний зал, кімната для відпочинку та пральня. Гуртожиток може одночасно вмістити 100 студентів.

                                                                      

 

 

Гарячі новини:

11.02.2014 16:46

Історія Різдва

В 2013 році, як і кожного року студенти Львівської Богословської Семінарії організову...

13.01.2014 12:49

Попередній розклад заочного відділення ЛБС

Увага!!! Публікуємо попередній семестровий розклад для студентів заочних програм ЛБ...

03.09.2013 10:13

Новий навчальний 2013-2014 рік

Знову приміщення Львівської Богословської Семінарії наповнилося працівниками та студе...

08.08.2013 12:03

Увага ВСТУПНІ ІСПИТИ!!!

Шановні абітурієнти! Ми раді повідомити Вам, що в середу 21 серпня 2013 року у приміщ...

08.06.2013 18:16

ЛБС запрошує на навчання за програмою «Магістр богослов’я»

Львівська Богословська Семінарія оголошує набір на програму «Магістр богослов’я у пра...

©2009-2012 Львівська Богословська Семінарія